• LT
Ciukuciuku.lt
Gimtadienio šventės, vaikų žaidimų kambarys

Stulbinančios stalo dekoravimo idėjos vaiko gimtadieniui

Ruošiantis vaiko gimtadieniui, kartu su mažyliu aptarkite, kokia bus gimtadienio tema. Nuo to priklausys dekoro spalvos ir stilistika. Kai jau žinosite gimtadienio temą, galima planuoti stalo dekoravimą ir puošimą. Keletą rekomendacijų atrasite šiame straipsnyje.

Pasirinkus šventės temą ji turi atsispindėti šiuose akcentuose: kvietimai, stalo ar kambario dekoracijos, maisto idėjos, tortas, apranga, žaidimai. Pasirinkite kokia spalva dominuos jūsų dekoravime. Pasirinkite artimų atspalvių šviesesnes kelias papildomas spalvas. Ir drąsiai eksperimentuokite. Jums tikrai pavyks! 

Vienas iš svarbiausių gimtadienio atributų – torto žvakutė. Antra svarbi teminės atributikos detalė – balionai.  Balionai vaikams – linksmybių ir šventės simbolis. Pirkti juos – pirkti linksmybių saują. Vien tik pamatę didelę puokštę balionų, vaikai pajus linksmybių jausmą. Balionai gali būti tiek spalvoti, tiek atspindėti įvairius personažus, susijusius su pagrindine šventės tema.

Taip pat verta nusipirkti teminę staltiesę – turėsite pagrindinę stalo dekoravimui idėją. Gimtadienio tema paieškokite sumuštinių smeigtukų, keksiukų indelių, o gal tema atsipindės torto puošyboje? Puikus būdas yra paprastai gražiai papuošti gimtadienio stalą vienkartiniais ar paprastais stalo įrankiais.
Štai jums keletas idėjų:

saldainiu-stiklainisSALDAINIŲ STIKLAINIO IDĖJA:

1.Stiklainis 2. Torto žvakutė 3. Saldainiukai

DAROME: Žvakutę įdėti į stiklainį ir suberti saldainius taip, kad žvakutė liktų prisispaudus prie šono. Užpildykite saldainiais iki viršaus. Štai puiki dekoracija vaišių stalui.

 

 

sakutes
ĮRANKIŲ KOMPLEKTAS SU SALDŽIĄJA APYRANKE

1.Vienkartiniai įrankiai 2. Servetėlės 3. Valgoma apyrankė iš saldainiukų (rasite prekybos centruose prie ledinukų).

Servetėlių ir įrankių spalva turi skirtis ir tuo pačiu derėti tarpusavyje.

DAROME: Vienkartinių įrankių komplektą reikia suimti į vieną krūvą. Servetele apvynioti įrankius, kraštus užlenkite ir uždėkite valgomą apyrankę, kuri prilaikys servetėlę. Toks stalo dekoravimas vaikams suteiks daug džiaugsmo.

 

sakutes-bantas„KASPINIUKAS“ DEKORAVIMO IDĖJA

1.Vienkartiniai įrankiai 2. Servetėlės 3. Dekoratyvinė juostelė

DAROME: Vienkartinius įrankius suimti į vieną ranką. Servetelę per centrą suspausti, kad gautųsi kaspinas ir surišti drauge su įrankiais.

Ir dar kelios:

Stalo įrankius galite suvynioti į servetėles, įdėti į stiklainiuką ir stiklainiuką aprišti tinkančia juostele. Juostelės spalvą derinkite prie kitų stalo dekoravimo elementų.
Iš stalo įrankių galite išdėlioti vaiko vardo pirmą raidę.
Prie paprastų stalo įrankių galite kraštų klijų pagalba priklijuoti papuošimus: katytes, šuniukus ar varlytes. Jų taip pat gausu parduotuvėse. Jei priderinsite prie temos, ypač bus puiku.
Sudėkite stalo įrankius į pintinėlę, vaikiško automobilio priekabą, traukinuką.

Mielai padėsime jūsų asmeninės šventės dekoravimo klausimais žaidimų erdvėje ČIUKU ČIUKU!
Užsukite į svečius ir aptarsime visas detales.
Prieš atvykstant būtinai susiekite:

Tel.: +370 (5) 208 0809
El. paštas: info@ciukuciuku.lt

Taip pat galite užpildyti šią formą:

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų telefono Nr. (būtina)

  Jūsų žinutė

   

  Idėjų ir nuotraukų šaltinis: http://idejosvaikugimtadieniui.lt/

  MENIU
  Laikinai nedirbame