• LT
Ciukuciuku.lt
Gimtadienio šventės, vaikų žaidimų kambarys

Patarimai, kaip ugdyti vaikų vaizduotę

Skirtingi tyrimai rodo, kad šiandien vaikai prie televizoriaus ekranų vidutiniškai praleidžia po keturias valandas per dieną, o žaidžia kur kas mažiau nei anksčiau. Psichologai jau skambina pavojaus varpais įspėdami tėvus apie galimą šių reiškinių žalą vaiko vaizduotės vystymui. Skaityti toliau..

Gimtadienio tema „Šunyčiai patruliai“

Animaciniame filmuke „Šunyčiai patruliai“ („Paw Patrol“) šeši nuostabūs, ypatingų galių turintys šunukai kartu su dešimtmečiu berniuku Raideriu atsakingai saugo vietos gyventojus. Kiekvienas iš šunukų turi ypatingų gebėjimų ir itin greitą transporto priemonę, kad galėtų ne tik gelbėti medyje įstringančius kačiukus, bet ir spręsti rimtesnes problemas, pavyzdžiui, užkirsti kelią traukinio katastrofai. Be to, visi šie mieli herojai visuomet atranda laiko ir įvairioms pramogoms, linksmiems žaidimams ir juokams. Tad gimtadienis tema „Šunyčiai patruliai“ žada būti pašėlęs ir labai įdomus kiekvienam šventės dalyviui.  Skaityti toliau..

Kalėdiniai vakarėliai įmonių darbuotojų vaikams

Organizuoti Kalėdinius vakarėlius ne tik darbuotojams, bet ir jų vaikams – puiki kiekvienos įmonės tradicija.  Skaityti toliau..

Gimtadienio tema PIMPAČKIUKAI

Jūsų dėmesiui nutrūktgalviški pimpačkiukai ir kelios idėjos, kaip pasiruošti gimtadieniui populiariųjų personažų tema! Skaityti toliau..

Stulbinančios stalo dekoravimo idėjos vaiko gimtadieniui

Ruošiantis vaiko gimtadieniui, kartu su mažyliu aptarkite, kokia bus gimtadienio tema. Nuo to priklausys dekoro spalvos ir stilistika. Kai jau žinosite gimtadienio temą, galima planuoti stalo dekoravimą ir puošimą. Keletą rekomendacijų atrasite šiame straipsnyje. Skaityti toliau..

Naudingi patarimai krikštynų šventei

Nusprendėte krikštyti vaikelį ir surengti jam gražią šventę, tačiau nežinote, nuo ko pradėti. Šis straipsnis turėtų Jums pagelbėti ir atsakyti jei ne į visus, tai bent į didžiąją dalį klausimų. Dažnai mamos ir krikšto mamos klausia, kas ir ką turi daryti, už ką atsakingi vieni, už ką kiti. Atsakymas labai paprastas – viskas yra Jūsų susitarimo reikalas. Skaityti toliau..

Dalyvaujame gamtos mokslų mugėje!

Gegužės 27 d. mūsų VAIZDUOTĖS AIKŠTELĖ atkeliauja į Karalienės Mortos mokyklos gamtos mokslų mugę. Skaityti toliau..

5 klaidos, kurios sugadins vaikui gimtadienį

Kas dažniausiai gadina vaiko šventę ir kokių dažnų klaidų nedaryti organizuojant vaiko gimtadienį sužinosite šiame straipsnyje. Skaityti toliau..

Interviu su vaizduotės aikštelės kūrėju

Įprastos žaidimų aikštelės visame pasaulyje dabar panašios: sūpynės, laipynės, čiuožyklos, tvirtovės. Jos saugios ir puikiai pritaikytos motorinių įgūdžių lavinimui. Bet ar jos lavina kūrybinius įgūdžius? Vienas žinomiausių Niujorko architektų Davidas Rockwellas įsitikinęs, kad kūrybingumą ugdanti aikštelė turėtų būti kitokia. Jis penkerius metus kūrė ir tobulino, o po to visam pasauliui pristatė naujos koncepcijos žaidimą – „Vaizduotės aikštelę“ („Imagination Playground“), kuri suteikia vaikams galimybę kūrybiškai rizikuoti, panaudoti savo vaizduotę ir taip lavinti ne tik savo judesius, bet ir protą. Ši pasaulinė naujiena šią vasarą atkeliavo ir į Lietuvą. Išskirtiniame interviu Lietuvos žurnalistams D. Rockwellas pasakoja apie savo sukurtą aikštelę ir dalijasi požiūriu į vaikų ugdymą. Skaityti toliau..

SUPER naujiena!!! Vaizduotės aikštelė jau ir ČIUKU ČIUKU žaidimų erdvėje!

Vaizduotės aikštelė sparčiai populiarėja visame pasaulyje, tad norime nudžiuginti šiuo ypatingai įtraukiančiu žaidimu ir mūsų lankytojus. Tai žymaus Niujorko architekto specialiai vaikams sukurtas žaidimas, kurį sudaro įvairių formų ir dydžių mėlynos spalvos detalės. Skaityti toliau..

MENIU
Laikinai nedirbame