• LT
Ciukuciuku.lt
Gimtadienio šventės, vaikų žaidimų kambarys

Dalyvaujame gamtos mokslų mugėje!

Gegužės 27 d. mūsų VAIZDUOTĖS AIKŠTELĖ atkeliauja į Karalienės Mortos mokyklos gamtos mokslų mugę.

Tradiciškai ši šventė mokykloje vyksta jau trečią kartą. Jos tikslas – skatinti mokinių susidomėjimą gamtos mokslais bei griauti stereotipus, jog šie mokslai yra labai sunkūs ir neįdomūs. Karalienės Mortos mokykla yra STREAM mokykla, gamtos mokslams kasdien skirianti ypatingą dėmesį, o ši diena skirta pasidžiaugti savo pasiekimų vaisiais!
Šventė prasidės Gamtos mokslų olimpiados laureatų apdovanojimais, kuriuos įteiks miesto meras Remigijus Šimašius, o toliau tęsis mokyklos svečių bei vaikų pasirodymais. Šie bus labai įvairūs – vieni rodys gyvūnėlius, kiti – fizikinius ar cheminius eksperimentus, vaikai pristatinės projektus inžinerinėmis ir kitomis temomis. Lankytojai išvys ir galės patyrinėti daug inovatyvių dalykų. Ankstesniais metais čia galima buvo savo akimis pamatyti, kaip lydosi metalas, išsiaiškinti, kodėl negalima kišti pirštų į rozetę, paragauti čia pat azotu sušaldytų bananų ir net vieno išradėjo pagamintos spjaudyklės dėka susipažinti su aerodinamikos ir Archimedo sverto dėsniais.

Šiais metais ir svečiai, ir vaikai galės išbandyti save VAIZDUOTĖS AIKŠTELĖJE. Šis žaidimas ypatingai gerai lavina vaizduotę bei kūrybiškumą. Kiekvienas turi pilną žaidimo laisvę ir kiekvienas vaikas iš tų pačių detalių sukuria skirtingus objektus – pilis, namus, fabrikus, gyvūnus, robotus ir netgi kosminius laivus! Nekantraujame pamatyti ką gi sukonstruos gamtos mokslų mugės dalyviai. Pažadame pasidalinti šventės akimirkomis 😉

Kviečiame atvykti su šeima! Laukiame gegužės 27 dieną, penktadienį,14:00-17:15.

MENIU
Laikinai nedirbame