• LT
Ciukuciuku.lt
Gimtadienio šventės, vaikų žaidimų kambarys

SUPER naujiena!!! Vaizduotės aikštelė jau ir ČIUKU ČIUKU žaidimų erdvėje!

Vaizduotės aikštelė sparčiai populiarėja visame pasaulyje, tad norime nudžiuginti šiuo ypatingai įtraukiančiu žaidimu ir mūsų lankytojus. Tai žymaus Niujorko architekto specialiai vaikams sukurtas žaidimas, kurį sudaro įvairių formų ir dydžių mėlynos spalvos detalės.


Šis ilgai trunkantis žaidimas ypatingai gerai lavina vaiko vaizduotę ir kūrybiškumą. Žaidimas neįpareigoja vaiko, kaip dėlioti ir tarpusavyje derinti detales. Tik įsivaizduokite, jokių instrukcijų ar nurodymų! Kiekvienas turi pilną žaidimo laisvę ir kiekvienas vaikas iš tų pačių detalių sukuria skirtingus objektus – pilis, namus, fabrikus, gyvūnus, robotus ir netgi kosminius laivus! Ekspertai pažymi, kad vaiko intelektinei, socialinei, fizinei ir emocinei raidai labai svarbus laisvas ir nestruktūrizuotas žaidimas. Būtent tokia ir yra VAIZDUOTĖS AIKTŠTELĖ! Detalės nors ir masyvios, nėra sunkios, tad jas pakelti gali ir 2 metukų mažylis.

vaizduotes-aikstele-2Vaizduotės aikštelėje patinka žaisti įvairaus amžiaus vaikams. Neretai į žaidimo procesą noriai įsitraukia ir tėveliai :). Tiesa, kartais būtent suaugusieji „pasimeta“ vaizduotės aikštelėje ir nebežino, ką daryti… Juk iš tiesų įvairių konstrukcijų kūrimas be iš anksto nurodytų instrukcijų ar taisyklių yra smagus kūrybinis procesas.

Vaizduotės aikštelė taip pat puiki alternatyva animatoriams ar teminiams personažams. Susidūrėme su situacija, kad vaikai dalyvauja vieni kitų gimtadieniuose, o animatoriai neretai atlieka tas pačias programas. Tuo tarpu pastebėjome, kad ir kiek kartų vaikas žaistų vaizduotės aikštelėje, jis niekuomet nenuobodžiauja. Šis žaidimas leidžia kas kartą žaisti vis kitaip, pastebėti naujas detalių dėliojimo galimybes, džiaugtis savo kūriniais bei atradimais.vaizduotes-aikstele-4
Kaip ir visi kiti žaidimai mūsų erdvėje vaizduotės aikštelė yra visiškai saugi ir nekenkia vaiko sveikatai. Detalės yra pagamintos iš ekologiškų, netoksiškų ir nealergizuojančių medžiagų. Vaizduotės aišktelė atitinka Amerikos medžiagų bandymo draugijos (American Society for Testing Materials) ir JAV Vartotojų produktų saugumo komisijos (U.S. Consumer Products Safety Commision) standartus.

Nuo šiol nebereikia galvoti, kaip gimtadienio ar kitos šventės proga nustebinti vaikus! Visi švenčiantys žaidimų erdvėje ČIUKU ČIUKU turi unikalią galimybę pramogauti VAIZDUOTĖS AIKŠTELĖJE.

Skubėkite rezervuoti!

Kontaktai pasiteiravimui:

Tel.: +370 (5) 208 0809
El. paštas: info@ciukuciuku.lt

Taip pat galite užpildyti šią formą:

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų telefono Nr. (būtina)

  Jūsų žinutė

  Nuotraukos iš gamintojo puslapio http://www.imaginationplayground.com/.

  MENIU
  Laikinai nedirbame