• LT
Ciukuciuku.lt
Gimtadienio šventės, vaikų žaidimų kambarys

Kalėdiniai vakarėliai įmonių darbuotojų vaikams

Organizuoti Kalėdinius vakarėlius ne tik darbuotojams, bet ir jų vaikams – puiki kiekvienos įmonės tradicija. 

Čiuku Čiuku komanda mielai padės jums organizuojant šventę. Pasirūpinsime, kad į šventę atvyktų vaikų mėgstamiausias personažas, patarsime renkantis dekoracijas ir specialiai jūsų šventei papuošime erdvę, kad atitiktų jūsų pasirinktą tematiką, taip pat pasiūlysime gardžiausio maisto tiekėjus.

Spalvinga ir ryški erdvė labai patinka ne tik įvairaus amžiaus vaikams, bet ir jų tėveliams. Turime paruošę atskirą erdvę suaugusiems su patogiomis kėdėmis, foteliais, stalais.

Be to įprastų žaidimų turime ir vaizduotės aikštelę. Šis ilgai trunkantis žaidimas ypatingai gerai lavina vaiko vaizduotę ir kūrybiškumą. Vaizduotės aikštelė taip pat puiki alternatyva animatoriams ar teminiams personažams. Plačiau apie unikalią pramogą sužinosite čia http://www.ciukuciuku.lt/super-naujiena-vaizduotes-aikstele-jau-ir-ciuku-ciuku-zaidimu-erdveje/

Praeitais metais „Deloitte Lietuva“ Kalėdinį darbuotojų vaikų vakarėlį šventė Čiuku Čiuku žaidimų erdvėje ir į svečius pasikvietė Kakę Makę kartu su Netvarkos nykštuku. Tėvai labai džiaugiasi specialiai jų vaikams suorganizuota švente.
Dalijamės šventės akimirkomis:

cc-deloitte

Skubėkite rezervuoti ČIUKU ČIUKU žaidimų erdvę. Šventinio laikotarpio datos tirpste tirpsta.

Kontaktai pasiteiravimui:

Tel.: +370 (5) 208 0809
El. paštas: info@ciukuciuku.lt

Taip pat galite užpildyti šią formą:

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų telefono Nr. (būtina)

  Jūsų žinutė

  MENIU
  Laikinai nedirbame